Урок-подорож до країни  Англійського Алфавіту. 1 клас
Тема: Алфавіт
Мета:                
-        Дидактична – повторення порядку літер англійського алфавіту, залучення учнів із низьким рівнем навчальних досягнень до спільної роботи; формування вміння виконувати нестандартні ігрові завдання в межах теми;
-        Розвивальна – розвивати пам’ять, увагу, мислення, інтерес, бажання допомогти іншим;
-        Виховна – виховувати працелюбність, охайність.
-        Обладнання: малюнок воріт-входу до країни Англійського Алфавіту; роздавальний матеріал, комп’ютер, відеозапис, м’яч.
                                               Хід уроку
І. Введення в сферу іншомовного мовлення
Привітання (пісня «Good morning”)
T. How are you?
Ps. I’m fine, thank you.
ІІ. Основна частина уроку
Повідомлення цілей та завдань уроку
-        Сьогодні, діти, ми вирушаємо в подорож до чудової країни Англійського Алфавіту.
-        Усі мешканці-літери цієї країни нам уже добре знайомі.
-        Для того щоб ворота країни Англійського Алфавіту відчинилися, треба нам сказати англійський алфавіт уголос.
-        Скільки літер у англійському алфавіті?
Створення ігрової ситуації
Двері країни Англійського алфавіту відчинилися, але літер щось не видно. Де вони? З ними трапилося лихо. Чарівниця Абракадабра зачарувала деякі літери. Нам потрібно впізнати їх.
Робота в групах
Назвіть літери, які представлені у дзеркальному зображенні.
Робота з роздавальним матеріалом
Заздалегідь  діти роблять малюнки із зображенням певних літер або вирізають їх. Також  можна запропонувати відшукати літеру в ряду інших або з’єднати цифри за порядком та отримати зображення.
Робота з малюнками
-        А ви знаєте, що букви люблять грати в схованки. Знайдіть, де заховалися літери Ff, Vv, Jj, Uu, Dd, Rr.
Розвиток усного мовлення
Абракадабра переплутала назви предметів.
A van, a kite, a rabbit, a cat, a fish, a doll, a ball.
М’яч. Кролик, машина, риба, лялька, повітряний змій.
Робота в парах
Дібрати до малюнків їхні назви англійською мовою.
Фізкультхвилинка
Гра з м’ячем. Ведучий називає літеру. Той, кому кидають м’яч, називає наступну (попередню).
Розвиток писемного мовлення
-        Ви уявляєте, Абракадабра знову придумала для вас нове завдання1 ось, подивіться, вона пропустила деякі літери у словах. Допишіть їх.
(Діти виконують письмові завдання)
Гра «Хто швидше?»
Діти шукають слова на певну літеру.
-        Наша подорож до країни Англійського Алфавіту добігає кінця. Літери дякують вам за роботу. Давайте заспіваємо пісеньку про англійський алфавіт (АВС)
ІІІ. Підбиття підсумків уроку 

